Yazarlarımız

Tolga AŞK
İç Mimar Tolga Aşk, İç Mimarlık Dünyası ve tolgAşk Design Studio kurucu ortağı. 2017 yılından bu yana sektörde iç mimar olarak hizmet veriyor. Mesleğinin yanı sıra amatör astronomluk ve bilgisayar oyunları ile ilgileniyor.

Tolga AŞK
Mail Adresi ✉️ | Makaleleri ✍️


Ayşegül KOŞAR
Ben Ayşegül Koşar. 1997 tarihinde Malatya'da doğdum. 2016 yılında Selçuk Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünü kazandım ve 2020 yılında onur öğrencisi olarak mezun oldum. Farklı tasarım alanlarında çalışmayı, kendimi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Şu anda mesleğimi freelancer olarak sürdürmekteyim.

Ayşegül KOŞAR
Mail Adresi ✉️ | Makaleleri ✍️


Emre ATEŞ
Emre ATEŞ, 2000 yılının Mayıs ayında Manisa’da doğdu. Lise ve öncesi eğitimini Akhisar’da tamamladı. Bu süreçte kendisini ifade ettiği çizim ve şiir alanlarında geliştirdi. 2018-2019 Akademik yılında Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde lisans eğitimine başladı. Halihazırda lisans öğrencisi olarak akademik eğitim hayatını sürdürmektedir. Edebi içerikte üretimler yapmaktan ve tarihi-kültürel dokudaki sanatsal mekan gezintileri gerçekleştirmekten keyif duymaktadır.

Emre ATEŞ


Eylül GÖBEL
Merhaba, ben Eylül Göbel. Bursa’da doğdum, büyüdüm. Eskişehir Teknik Üniversitesi mimarlık anadal, iç mimarlık yandal 4.sınıf öğrencisiyim. Kendimi kısaca ‘’enerjik, üretken ve disiplinli’’ olarak tanımlayabilirim. Küçük yaşlarımdan itibaren üretmek, okumak, yazmak en büyük tutkularımdan.Bunun sebebi ise insanların içinde ışık yakabilmek, hayatlara dokunmaktan geçiyor.

Eylül GÖBEL