Instagram Takipçi Satın Al Tulpar Medya

Instagram Takipçi Satın Al Tulpar Medya

Instagram, en popüler sosyal medya platformlarının başında geliyor. Görsel paylaşımların yapıldığı bu mecrada, aynı zamanda hikayeler ve reels videolar da paylaşılıyor. Bu ise hem firmalara hem de fenomenlere yepyeni kapılar açıyor. Ancak, platforma yoğun ilgi gösteriliyor olmasından dolayı, rekabet giderek artıyor. Bu sebeple, Tulpar Medya tarafından sunulan instagram takipçi satın al hizmeti öne çıkıyor.

Firmanın, uzman kadrosu, müşterilerine en hızlı ve garantili takipçi hizmetini sunarak onların en kısa sürede yükselmelerine yardım ediyor. Firmadan hizmet almak için şifre vermek gerekmiyor. Ödeme için farklı seçenekler var ve müşteri kendisine uygun olanı tercih ediyor. Takipçi paketlerinde de birçok seçenek mevcut.

Müşteri, fiyatıyla ve sayısıyla kendi beklentisine yanıt veren paketi satın alıyor. Müşteri memnuniyetini önemseyen firma, bu sebeple hizmetinde çeşitlilik sunuyor. Hedeflediği müşteri memnuniyetini sağlayabilen firma, kaliteli bir sosyal medya firması arayanların çözüm ortağı oluyor.

Instagram Takipçi Ne Avantaj Sağlar?

Instagram'da bir hesabın takipçi sayısı ne kadar fazla ise paylaşımı o kadar fazla kişiye ulaşır. Bu sebeple, gerek küçük gerekse de büyük hesapların temel amacı takipçi sayılarını arttırmaktır. İşte, takipçi satın almanın faydası bu noktada ortaya çıkıyor.

Hesap büyütmek için birçok kişi, ilk olarak takipçi sayısını arttırma yoluna gidiyor. Bu, mantıklı bir seçimdir. Burada karar verilmesi gereken hangi sayıda takipçi satın alınacağıdır. Bazı hesaplar, azar azar ama sürekli takipçi satın alırlar.

Bazı hesaplar ise tek defada binlerce takipçi satın alırlar. Bu söz konusu hesabın halihazırda kaç takipçisi olduğuyla doğrudan ilgilidir. Firma, müşterileri için en kapsamlı ve ekonomik takipçi paketlerini sunuyor. Karasız kalan müşteriler, firmadan ücretsiz danışmanlık hizmeti de alabiliyorlar.

Instagram Takipçi Paketleri

Instagram'daki hesapların profilleri ve buna bağlı olarak beklentileri birbirlerinden farklıdır. Firma, takipçi paketlerini genelde dört gruba ayırıyor;

 • Instagram Yabancı Takipçi
 • Instagram Türk Takipçi
 • Düşmeyen Takipçi
 • Bot Takipçi

Müşteri, öncelikle bu kategoriler arasından seçim yapmalıdır. Bunun ardından,

 • 500
 • 1000
 • 2000
 • 3000
 • 5000
 • 10000

Bu takipçi sayılarından birini seçip, sipariş veren müşteri, sonuçları kısa sürede görebiliyor. Takipçi sayısının doğrusu yoktur, bu her hesaba göre değişiklik gösterir. Zaten firmanın bu kadar farklı sayıda takipçi paketi sunuyor olmasının sebebi de budur.

Instagram Takipçi Paket Fiyatları

Firmadan, bütçesi ne olursa olsun, herkes hizmet alabiliyor. Önceliği fiyata verenler, yabancı takipçi satın alıyorlar. Yabancı takipçilerin fiyatları, 10 TL seviyesinden başlıyor.

Türk takipçi satın almak isteyenler ise 25 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet alabiliyorlar. 1000 yabancı takipçi fiyatı 21,90 TL, 1000 Türk takipçi fiyatı ise 49,90 TL. Bu sayıların çok üzerinde takipçi satın almak da mümkün oluyor. Kurumsal hesaplar prestiji açısından binlerce takipçi satın alabiliyorlar.

Aynı şekilde, ünlü veya fenomen hesaplar da binlerce takipçi satın alıyorlar. Firmadan hem az bir bütçesi olanlar hem de bu işi profesyonel olarak yönetenler hizmet alıyorlar. Firmanın geniş bir yelpazeye hitap ediyor oluşu, beğeni topluyor.

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Instagram takipçi almak son derece kolaydır. Müşterilerin izlemeleri gereken aşamalar şunlardır;

 • Paketler incelenir
 • Beğenilen paketin üzerine tıklanır
 • Açılan sayfada ilgili alana kullanıcı adı girilir
 • Ödeme yöntemi seçilir
 • Güvenli ödeme yapılır

İşte, firmadan takipçi hizmeti almak için izlenmesi gereken yol budur. İşlem, basit ve hızlıdır. Bu yüzden kolayca hesap büyütmek isteyenler, firmayı tercih ediyorlar.

Instagram Takipçi Satın Almak Güvenli mi?

İnternette, güvenlik oldukça önemli bir konudur. Instagram izlenme satın al konusunda da bu geçerlidir. İnsanlar, takipçi satın almanın güvenli olup olmadığını merak ediyorlar.

Öncelikle, çok ciddi ve büyük hesapların da takipçi satın aldığını hatırlatmakta fayda var. Birçok defa tekrarlanmış olan bu işlemin tamamen güvenli olduğunu söylemekte bir sakınca yoktur. İnsanlar, firmadan gönül rahatlığıyla takipçi satın alabilirler. Buna ek olarak, firma takipçilerin spam olarak algılanmaması için özen gösteriyor.

Takipçi Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Instagram takipçi satın alan müşterilerin en önemli beklentilerinden biri de hızdır. Müşteri, takipçilerim ne zaman teslim edilir, sorusunun cevabını merak ediyor. Satın alınan pakette takipçi sayısı azsa, bu sadece 15 dakika içinde hesaba teslim edilir.

Ancak takipçi sayısı arttıkça süre bir miktar uzar. Fazla sayıdaki takipçiler, 30 dakika ile 12 saat içinde teslim edilir. Firma, müşterilerinin güvenlik ve uygun fiyat beklentisine yanıt verebildiği gibi, hız beklentisine de tam manasıyla yanıt verebilmeyi başarıyor.

7/24 Takipçi Siparişi Ver

Online olarak hizmet sunan firma, bu sebeple 7/24 hizmet verebiliyor. Müşteri, saat kaç olursa olsun, siteye girip, paketleri inceleyerek kendisine uygun bir paketi seçip, sipariş verebiliyor. Firma, gelen tüm siparişleri en kısa süre içinde müşterilerine teslim ediyor.

Güvenli Ödeme Yap

Firma, 256bit SSL sertifikasına sahiptir. Bu sayede, güvenli ödeme konusunda kaygı yaşayan müşterilerini rahatlatıyor. Müşteriler, kredi kartı, havale, PayTR veya mobil ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek, hızlıca ödeme yapabiliyorlar.

Instagram Takipçi Hızlı Teslimat

Instagram takipçi talebinde bulunan bazı müşteriler, özellikle belirli bir dönemde fark yaratmak isteyebilirler. Bu sebeple, müşteri adeta zamanla yarışmaktadır. Firma, müşterinin bu telaşına kayıtsız kalmıyor ve takipçileri olabilecek en kısa sürede hesaba tanımlıyor. Bu süre genellikle 15 dakikadan başlıyor. Takipçi sayısının fazlalığına göre değişim gösteriyor. Müşteri odaklı bir hizmet anlayışı benimsemiş olan firma, takipçileri tek bir defada teslim etmekten kaçınıyor. Spam olarak anlaşılmaması için fazla sayıdaki takipçi teslimatını zamana yayıyor.

Faturalı Sosyal Medya Hizmeti

Hizmet alınan firmanın fatura kesen yasal bir firma olması, müşterilerin o firmaya güven duymasını sağlar. Tulpar Medya, müşterilerine fatura kesiyor. Fatura otomatik olarak kesiliyor ve müşterinin mail hesabına gönderiliyor. Firma, her aşamada en iyisi için çalışıyor. Bu bağlamda, fatura kesen yasal bir işletme olması, firmayı sektörde öncü bir konuma getiriyor.

Ekonomik Sosyal Medya Hizmeti

Firmadan Instagram takipçi hizmeti alınabiliyor. Bu hesap büyütmek için gereklidir. Ancak, firmanın hizmeti, bununla sınırlı değil. Takipçi kadar önemli olan bir başka unsur da beğenidir. Firmanın instagram beğeni satın al hizmeti de var. Farklı sayılardaki beğeni paketlerinden biri seçilerek, paylaşımın etkileşimi arttırılıyor ve paylaşımın viral olması sağlanıyor.

Bu sebeple, beğeni satın alan çok fazla kişi var. Bunun yanında, izlenme satın alınarak öne çıkmak da mümkün oluyor. Hikaye izlenme satın alan birçok müşteri de var. Etkileşim yöntemleri arasında yer alan yorum, yine firmadan satın alınabiliyor. Instagram'da otoriter bir hesaba sahip olmak zannedildiği kadar zor değil. 10 yıla yakın bir süredir sektörde faaliyet göstermekte olan firma, müşterilerinin sosyal medyada hızla büyümelerine yardımcı oluyor.

Kurumsal hesaplar, bireysel hesaplar, fenomen hesapları, büyük veya küçük tüm hesaplar, firmadan hizmet alabiliyorlar. Firma, her beklentiye yanıt verebilmek adına hizmet paketlerini sürekli olarak güncelliyor. Bu sayede, en kaliteli ve güvenilir sosyal medya hizmeti sunan firma olarak biliniyor. Firma, bununla da yetinmiyor. Sürekli yenilikleri takip ediyor ve bu yenilikleri, hizmetine adapte ediyor.